O nas

Działalność turystyczną kontynuujemy od 2009r.

Szanowni Państwo,

Skupiamy się na wypoczynku dzieci i młodzieży na terenie naszego kraju. Współpracujemy na stałe z kilkoma ośrodkami wypoczynkowymi nad morzem i w górach. Stawiamy na zabawę, wszechstronny rozwój, ale przede wszystkim bezpieczeństwo, nasza baza noclegowa zapewnia opiekę medyczną na miejscu bądź transport do najbliższego punktu medycznego.

Oferujemy:

– wypoczynek dzieci i młodzieży (obozy zimowe i letnie, zielone szkoły, wycieczki szkolne),
– wczasy i wycieczki jednodniowe w kraju,
– jednodniowe wycieczki zagraniczne do krajów sąsiednich.

Bezpieczeństwo

Posiadamy wpis do rejestru organizatorów turystyki wydany przez Marszalka Województwa Zachodniopomorskiego pod nr 15/09 oraz wymagane gwarancje ubezpieczeniowe – polisa nr GT124/2017 wydana przez TU Europa S.A. Wszystkie organizowane przez nas kolonie i obozy wraz z zakwalifikowaną przez nas kadrą zgłaszane są do Kuratorium Oświaty w Szczecinie.

Kadra

Przez lata wypracowaliśmy stałą kadrę wychowawców, instruktorów, przewodników, ratowników i kierowników wypoczynku dzieci i młodzieży. Współpracujemy ze szkołami sportów wodnych, tańca i firmami eventowymi.

Płatności

Jesteśmy wpisani na listę podmiotów uprawnionych do realizacji Polskiego Bonu Turystycznego. Prawo przyjmowania płatności za pomocą bonu turystycznego obowiązuje do 31 marca 2022r.

Dane firmy

PRACOWNIA PROJEKTOWO-USŁUGOWA „AQUARIUS”; ul. gen. St. Kopańskiego 17/8, 71-050 Szczecin; NIP 851 247 47 74;          tel. kom. 501 780 684; e-mail: biuro@aquarius.szczecin.pl

Zapraszamy do kontaktu,
Krzysztof Kopeć wraz z kadrą